Další Podzimní sborovna rádia Classic Praha

11.9.2017 / Další / Martina Klausová

Líbily se vám naše Sborovny rádia Classic Praha? Krásně jsme si zazpívali na Podzimní, Májové a Ledové.

neděli 24. září se uskuteční další Sborovna, tentokrát už podruhé Podzimní. Přijďte si zazpívat nebo poslechnout několik písní v podání pražských i mimopražských zpěváků.

Zúčastnit se mohou celé sbory i jednotlivci. Těšíme se na každého, kdo si bude chtít s námi soborzazpívat. Tentokrát jsou na programu pohádkové songy Den je krásný z muzikálu Starci na chmelu, Kéž Slunce svítí nám ze slavného hudebního filmu Hair a nezapomenutelný hit Here Comes The Sun od skupiny Beatles. Taktovky se opět chopí sbormistryně Lucie Freiberg ze smíšených sborů Lucky Voice Band - Praha a Myšmaš. Aranžérkou písní je opět skvělá Veronika Ptáčková.

Zajímají vás další informace ? Chcete poslat noty ? Vše najdete na facebookové stránce naší Podzimní sborovny, kde budeme pravidelně zveřejňovat všechny novinky, nebo si rovnou napište na adresu sborovna@classicpraha.cz

Pokud nezpíváte, udělejte si příjemnou rodinnou procházku a přijďte si nás alespoň poslechnout. Začínáme v 17 hodin ! Kde ? V samotném srdci Prahy na malebné pražské Kampě. Těšíme se na vás !