Ledová sborovna Classic Praha

13.2.2017 / Další / Martina Klausová

Líbila se vám naše Májová a Podzimní sborovna rádia Classic Praha?

neděli 19. února se uskuteční další Sborovna, tentokrát Ledová. Přijďte si zazpívat nebo poslechnout několik písní v podání pražských i mimopražských zpěváků.

Zúčastnit se mohou celé sbory i jednotlivci. Těšíme se na každého, kdo se nebojí zimy a bude si s námi chtít zazpívat. Připraveny se opět tři písně ve skvělé aranži Veroniky Ptáčkové, sbory povede stejně jako na Májové i Podzimní sborovně Lucie Freiberg, sbormistryně pražského sboru Lucky Voice Band.

Tentokrát si zazpíváme zimní Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow, pohádkový hit Dělání, dělání a nesmrtelnou píseň Jaroslava Ježka Život je jen náhoda.

Zajímají vás další informace ? Chcete poslat noty ? Vše najdete na facebookové stránce naší Ledové sborovny, kde budeme pravidelně zveřejňovat všechny novinky, nebo si rovnou napište na adresu sborovna@classicpraha.cz.

Pokud nezpíváte, udělejte si příjemnou rodinnou procházku a přijďte si nás alespoň poslechnout. Začínáme v 16 hodin ! Kde ? V samotném srdci Prahy na malebné pražské Kampě. A zimy se nebojte, pro zahřátí máme pro vás připraven horký svařáček. Atmosféra bude určitě neméně skvělá jako na podzim.

sborovnasborovnaSborovna