Letní novinky v českých kinech

9.8.2016 / Hudba stříbrného plátna / Martina Klausová

Jestli lze nějaké období pozemských dějin označit za hodně zajímavé časy nabité všemožnými katastrofickými událostmi, za časy, které každému pořádně prověří schopnosti přežít, pracovat pro tým a také sílu jeho charakteru, pak je to určitě doba ledová. Jedno jaká. Jestli první, druhá nebo pátá. A právě v pátém dílu jedné z nejpopulárnějších animovaných filmových sérií Doba ledová: Mamutí drcnutí se opět objeví všichni staří známí hrdinové a pár úplně nových. Přichází ledová událost roku a s ní mamuti Manny, Ellie a Broskvička, něco jako lenochod jménem Sid, tygr Diego nebo vačičáci Crash a Eddie. 

Doba ledová: Mamutí drcnutí je jednou z filmových novinek, které se v letošním létě objevují v českých kinech. Patří k nim dále např. i snímky Star Trek: Do neznáma, Sebevražedný oddíl či Tajný život mazlíčků.

A jaká je provází hudba ? Dozvíte se v dalším díle pořadu Nikoly Bojčeva Hudba stříbrného plátna. Premiéra je pořadu připravena na středu 10. srpna v 19 hodin, reprízy si poslechněte v neděli  14.8. ve 22:00 a v pondělí 15.8. ve 22:00.