Další Májová sborovna Classic Praha je tady

17.4.2018 / Další / Martina Klausová
Rok se s rokem sešel a rádio Classic Praha vás srdečně zve na další Májovou sborovnu. 

Rádi zpíváte nebo vás baví poslech sborového zpěvu? Pak je naše v pořadí již šestá Sborovna právě pro vás! Sborovna je koncept, který pravidelně opakujeme v různá roční období a snažíme se dát dohromady sbory i jednotlivce, které pojí společná láska ke zpěvu a svou vášeň rádi sdílí s ostatními. 

Přijďte si zazpívat či poslechnout tři písně  - tentokrát slavný americký gospel Oh Happy Day, nezapomenutelný hit Kéž slunce svítí z filmu Miloše Formana Vlasy a český šlágr Tam za vodou v rákosí.

Taktovky se opět chopí sbormistryně Lucie Freiberg ze smíšených sborů Lucky Voice Band - Praha a Myšmaš. Autory originálních aranží vytvořených přímo pro tuto příležitost jsou Jakub Potoček a Veronika Ptáčková. 

Oslavme měsíc lásky společně! 
ZPÍVAT MŮŽE KAŽDÝ - SBOR ČI JEDNOTLIVEC. 

Zajímají vás další informace ? Chcete poslat noty ? Vše najdete na facebookové stránce naší Májové sborovny, kde budeme pravidelně zveřejňovat všechny novinky. Noty si můžete stáhnout zde.

Zpívající sbory tentokrát mohou získat zajímavý bonus v podobě mediální podpory svého souboru na rádiu Classic Praha. I o tom více na facebookové stránce Májové sborovny.

Přijďte si s námi zazpívat v úterý 1. května! A pokud nezpíváte, udělejte si příjemnou rodinnou procházku a přijďte si nás alespoň poslechnout. Začínáme v 17 hodin ! Kde ? V samotném srdci Prahy na malebné pražské Kampě.