Hoďte si s námi pétanque!!!

29.7.2015 / Další / Martina Klausová

Hoďte si s námi pétanque!!!

Je to pro dobrou věc. Rádio Classic Praha se stalo mediálním partnerem akce KAMPA PÉTANQUE 2015, která probíhá ve dnech 3. až  9. srpna, na náměstíčku pražské Kampy. Celý týden si může kdokoliv zahrát pétanque pod vedením mezinárodních profesionálů a pomůže tím dětem z Komunitního centra Motýlek.

Náš team se připojí k turnaji v pátek 7. srpna, tak nám přijďte fandit. Konkurence bude značná, postavíme se teamu spolupořadatele, MČ Praha 1, strážníků Městské policie a dalších partnerů akce, kterou podpořilo Francouzské velvyslanectví v Praze a Francouzsko–česká obchodní komora.

Chcete se také přidat? Během akce si můžete pétanquové koule půjčit kdykoliv a na hřišti se setkáte se skutečnou špičkou. Své exhibice předvedou taková esa, jako je Mistr ČR 2015 a nebude chybět ani účast mistrů mezinárodních. Pokud se cítíte na turnaj tak jako my, nevájte. Hraje se denně od 17,00 a stačí se přihlásit na Facebooku Kampa pétanque nebo nejpozději v 16,50 u hřiště. Na vítěze čeká lahodné posezení v Café Palace a další překvapení.