Kávové souznění pod taktovkou značky JURA

Navštivte nové prodejní centrum a showroom v Praze

JURA, jediný specialista na automatické kávovary otevírá své první české Hospitality Center. Koncept přejatý ze Švýcarska kombinuje showroom s kompletním produktovým portfoliem značky a nejmodernější servisní zázemí. JURA tak začíná na českém trhu psát zcela novou kapitolu své historie.

Hlavním cílem nového Hospitality centra je nabídnout českým zákazníkům služby na nejvyšší úrovni, na jaké jsou už celé roky zvyklí samotní Švýcaři. Na místě si lze prohlédnout, a dokonce vyzkoušet jednotlivé kávovary, k nimž poskytnou odborníci JURA veškeré informace a ochotně stroje představí. Jelikož je showroom prodejní, vybraný kávovar si můžete dokonce rovnou odnést domů a těšit se každý den z dokonalého espressa, cappuccina a dalších káv, které jsou připravovány jedním stiskem tlačítka nebo ikony na dotykovém displeji.

Za designovou dominantu showroomu lze považovat několikametrovou skleněnou stěnu, za níž se nachází jeden z nejmodernějších servisů v Česku. Zákazníci mohou přímo vidět, s jakou pečlivostí zde technici o kávovary pečují, aby je jejich majitelům předali nejen plně funkční, ale i dokonale vyčištěné.

Pražské Hospitality Center je zásadní investicí značky JURA do českého trhu, na němž firma už několik let stabilně roste a chce v tomto trendu pokračovat i nadále. Spotřebitelé se mohou spolehnout, že si pořizují kávovar od stabilní společnosti se silným zázemím jak v Česku, tak v domácím Švýcarsku.

Podcast