Podzimní procházka Prahou za kulinářským zážitkem

20.10.2015 / Další / Martina Klausová

Vydejte se na podzimní procházku Prahou, přes pražskou Náplavku až k Petrské věži a zakončete ji v restauraci Butcher´s, která se nachází v její přímé blízkosti na Mlynářské ulici.
Pokud se rozhodnete přijet vozem, můžete využít podzemních garáží, které jsou  pro zákazníky restaurace k dispozici zdarma.

Butcher´s se pyšní jako jediná restaurace v České republice americkým lávovým grilem s výparníkem na čerstvé višňové dřevo, které dodává masu nezaměnitelnou čistou vůni a chuť. Nechejte se zlákat výtečným hovězím masem nejen z českých chovů ,,Black Angus“, které je vybíráno s velkou pečlivostí a láskou, ale i prémiovou značkou hovězího masa „La Montura“, které pochází z nedotčených zelených pastvin argentinské pampy.

Jídelní lístek je také doplněn o široký výběr čerstvých ryb, domácích těstovin a dezertů z originálních amerických receptur. K restauraci neodmyslitelně patří i skvělý drink. V Butcher´s je pro Vás k dispozici široká nabídka míchaných nápojů a několik desítek domácích i světových destilátů.

Těšit se zde můžete i na skvělá vybraná vína a naši vinotéku můžete využít i na privátní degustace.

Butcher´s láká milovníky dobrého jídla a pití nejen svou lokalitou a krásným prostředím samotné restaurace, ale i pro možnost využít restauraci k uspořádání firemních meetingů a privátních akcí. 

Burcher s     Burcher s     Burcher s