Pomocník pro dokonalý poslech

Nový model sluchátek do uší s výborným zvukem a příjemnými funkcemi. Sennheiser CX Plus True Wireless.

Sennheiser CX Plus True Wireless jsou nový model sluchátek do uší s výborným zvukem a příjemnými funkcemi, které vám zpříjemní jak poslech, tak pracovní i soukromý život. Funkce, které byly dříve dostupné pouze v exkluzivním modelu Momentum True Wireless 2, jsou nyní nabízeny v cenově výrazně dostupnějším modelu. Sluchátka CX PlusTW tedy doplňují modelovou řadu True Wireless sluchátek od firmy Sennheiser o luxusně vybavený model ve střední cenové kategorii. Mimořádně atraktivní funkcí je například aktivní potlačení vnímání okolního hluku (ANC). Získáte tak ticho pro poslech hudby, kterou pak slyšíte s větším požitkem a více detaily nástrojů či zpěvu. Budete překvapeni, jaký klid a ticho může být díky sluchátkům CX Plus TW v metru, ve vlaku, autobuse či letadle. Také vstřícnost k uživateli je na vyšší úrovni, neboť ovládání jejich funkcí zvládnete buď doteky na sluchátka nebo v mobilu díky dostupné aplikaci Smart Control app, která je určena pro Android i iOS. Vše navíc můžete personalizovat, tj. upravit dle vlastních zvyklostí či požadavků. Pro volbu reprodukce dle preferencí posluchače nabízejí sluchátka CX Plus True Wireless mimořádnou možnost nastavit ekvalizaci zvuku včetně přímého posílení basů.

Širokopásmová konstrukce reproduktoru umožňuje plynulé provázání frekvenčního spektra od příjemně bohatých basů po podrobně vykreslené výšky. Sluchátka jsou určena pro posluchače, kteří preferují zcela miniaturní rozměry, bezdrátové připojení a bezpečné nošení v uchu (In-Ear). CX Plus True Wireless jsou ideální pro pohodlné bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači a i k vychutnávání kvality nahrávek oblíbené hudby v běžném životě i při sportu. Sluchátka splňují normu IPX4, což zaručuje odolnost proti stříkající vodě (voda stříká na zařízení ze všech úhlů, při tlaku 50–150 kN/m², v množství 10 litrů za minutu po dobu nejméně 5 minut). Širokou využitelnost sluchátek CX Plus True Wireless garantuje fakt, že sluchátka s bluetooth 5.2 akceptují kodeky SBC, AAC, aptX a nově aptX adaptive. AptX adaptive je unikátní svojí schopností se přizpůsobovat obsahu, který přenáší. Automaticky zvolí technické parametry ideální pro přenos hudby, zvuku video her nebo filmu, V případě hudby je dle testovacích měření a poslechových recenzí výsledek nerozeznatelný od hudebního signálu 24/96. Doba provozu na jedno nabití je až 8 hodin (s využitím šestnácti hodin nabíjecí kapacity luxusního pouzdra s konektorem USB-C prodloužíte provoz až na 24 hodin). Desetiminutové nabíjení zabezpečí provoz až na 60 minut.

CX Plus True Wireless jsou malá a cenově dostupná sluchátka s perfektní srozumitelností dialogu a příjemné barevnosti hudby. Díky vestavěným mikrofonům MEMS s technologií Beamforming můžete telefonovat nebo bez problémů využívat hlasové asistentky. Nově je možné využít funkci Adjustable Sidetone přibližující telefonní hovory poslechu z mobilu, tedy zvuk je směrován do jednoho sluchátka (v nastavitelném režimu tří úrovní). Vnímáte tak i okolní dění včetně vlastního hlasu. Aplikace umožňuje provoz s pouze jedním aktivním sluchátkem.

Sluchátka jsou dostupná v černé i bílé barvě s možností dokoupit jednotlivé díly, tedy náhradní sluchátko.
Foto: Archív Sennheiser CX Plus True Wireless

Podcast