Už víte, kde oslavíte Nový rok ?

27.11.2018 / Další / Martina Klausová

Přijďte oslavit Nový rok v prostorách nejvýznamnější secesní památky v Praze, v Obecním domě na Silvestrovské galavečeři s MozartemČeká Vás zde exkluzivní gastronomicko-umělecký zážitek v podání místní Francouzské restaurace a excelentních českých umělců.

Na silvestrovský večer 2018 bude pro hosty připraven výjimečný program - ty nejlepší árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni a Kouzelná flétna a také instrumentální skladby tohoto velkého vídeňského klasika. Po půlnoci to pak budou nejkrásnější valčíky od Johanna Strausse mladšího a následovat budou krásné písně Franka Sinatry a další světoznámé bluesové a jazzové skladby. To vše v podání vynikajících českých hudebníků a operních pěvců.

Sváteční atmosféru večera podtrhne slavnostní šestichodová večeře, připravena místní Francouzskou restaurací v čele s jejím šéfkuchařem Patrikem Bečvářem. Jeho kariéra je doprovázena mnoha úspěchy v tuzemských i mezinárodních kuchařských soutěžích a patří k nejtalentovanějším mladým kuchařům České republiky.

Silvestrovská galavečeře s Mozartem nabízí možnost půlnočního přípitku s výhledem na pražské ulice a venkovní slavnostní atmosféru.

Silvestrovský program ve Sladkovského sále Obecního domu začíná v 19:30 speciálním welcome drinkem a končí přibližně v 1:30 ráno.