Benefiční koncert sboru Lucky Voice Band

16.11.2017 / Kulturní servis / Martina Klausová

Již tuto neděli 19. listopadu se v kostele sv. Markéty v břevnovském klášteře uskuteční benefiční koncert formace Lucky Voice Band. Pražský smíšený pěvecký sbor pod vedením sbormistryně a umělecké vedoucí Lucie Freiberg a s klavírním doprovodem Veroniky Ptáčkové, uvede tradiční benefiční koncert pro Domácí hospic Cesta domů.

Program, který zahrnuje gospely, spirituály a duchovní písně z různých koutů světa, přednese sbor v prostorách kostela sv. Markéty v břevnovském klášteře v neděli 19. listopadu od 15 hodin. „Jsme rádi, že můžeme být součástí akce, jejíž výtěžek je plně věnován právě na projekt Cesta domů. Snažíme se svým zpěvem potěšit nejen ty, kteří svým příchodem podpoří dobrou věc, ale i ty, kteří jsou v projektu momentálně zapojeni. Tedy samotné klienty hospice i jejich příbuzné, “ říká Lucie Freiberg, sbormistryně sboru.

Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi. Cesta domů provozuje v Praze Domácí hospic; poskytuje odborné poradenství a odlehčovací služby v domácnostech klientů. Sbor Lucky Voice Band je součástí pravidelného charitativního koncertu již pátý rok.

Vstup na koncert je dobrovolný a výtěžek poputuje v plném rozsahu na Cestu domů. Více informací naleznete na adrese www.luckyvoiceband.cz nebo na facebookové stránce www.facebook.com/events/290123108166948 .