Kouzelné Vánoce s Národním divadlem Brno

Vánoční dárek divadla: symbolicky rozdělené předplatné

Vánoce, pohádky a dárky k sobě neodmyslitelně patří, proto Národní divadlo Brno připravilo jako dárek k Vánocům předplatné, které má tolik variant, jako je větviček na vánočním stromku. Je nové, ale přitom chutná tak známě jako dobroty na štědrovečerním stole.

Předplatitelské skupiny jsou pojmenovány dle atributů (symbolů), které všichni znají z oblíbených českých pohádek. Skupina Vánoční střevíček je sestavena z baletu, činohry a opery, stejně, jako každé princezně padne jiný střevíček. Obdarovaní tak dostanou tu nejlepší ochutnávku ze všech tří souborů v NdB. Vybrané tituly patří mezi osvědčené divadelní hity, které milují diváci po celém světě.

Skupina Vánoční jablíčko potěší zejména milovníky oper. V pohádce se zlá královna chtěla jablkem zbavit konkurence na poli krásy. Opera NdB široko daleko konkurenci nemá, proto darováním této skupiny nikdo nikoho neotráví, ale naopak!

Vánoční růže je dárek, který bodne, pokud chcete darovat emoce. V nejznámější pohádce se jí král s královnou chtějí zbavit, aby jejich dcera neusnula na věky. Vy se růže nezbavujte, ale pořiďte ji jako ideální dárek. V tomto předplatném jsme vybrali ty nejvelkolepější baletní, činoherní a operní příběhy o lásce, které naše divadlo nabízí.

Skupina Vánoční hvězda rozzáří obličeje vámi obdarovaných spokojeným úsměvem, protože dostanou výběr těch nejlepších komedií činoherního souboru. Pokud chcete darovat smích, věnujte Vánoční hvězdu.

Symbolem Rodinného předplatného je tříhlavý drak. Každá jeho hlava se sice dívá jinam, ale tělo má společný cíl. Snažili jsme se rodinné předplatné navrhnout tak, aby všechny hlavy rodiny mohly bok po boku sledovat nejlepší rodinná představení a společně také dosáhly cíle: Pobavit se!

Předplatné Kouzelné Vánoce je již v prodeji od 449 Kč na webu divadla, v divadelním zákaznickém centru i v divadle Reduta. Pro ty, kteří si nebudou vědět rady, jaké předplatné vybrat, je připraveno 6. prosince od 14:00 do 18:00 setkání s dramaturgy na akci nazvané „Setkání s dramaturgy NdB“. Termín je však nutné si rezervovat.

Foto: Profimedia

Podcast