Křehká krása

Jablonecká výstava bižuterie a sklářského umění otevře své brány

V Jablonci nad Nisou se o prodlouženém víkendu mezi 4. a 7. srpnem koná již 11. ročník oblíbené výstavy sklářských skvostů a doplňků. I v tomto roce nabízí Křehká krása svým hostům mnohé z nádherných produktů, vyrobených v českých bižuterních a sklářských firmách.

Návštěvníkům se nabízí jedinečná možnost sklářské výrobky nejen obdivovat ve výstavních vitrínách, ale také je výhodně zakoupit přímo od výrobců. Vedle toho si budou moci některé skleněné ozdoby vyrobit a s celou rodinou shlédnout bohatý program.

Výstava, kterou najdou obdivovatelé skleněných klenotů v Jablonci nad Nisou v Eurocentru, myslí už i na Vánoce. Nejen tím, že v rámci expozice je možné opatřit vánoční dárek, ale také buddou na výstavě k vidění vánoční ozdoby.

Vedle ohromné nabídky bižuterie, skla a vánočních ozdob se výstava stává i příjemným místem, kde může značnou část dne zábavně strávit celá rodina. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Na letní scéně zahrají každý z výstavních dnů zajímavé kapely a v neposlední řadě je možno zde shlédnout celou verzi fenomenální módní přehlídky Made in Jablonec s podtitulem Show must go on.

Doprovodný program výstavy ale umožňuje dospělým a dětem také vyzkoušet vlastní dovednosti. V mnoha tvůrčích dílnách si budou moci vytvořit vlastní šperk, namalovat vánoční ozdobu, vyfouknout skleněný pohár, udělat skleněnou mozaiku či umělou květinu.

Foto: Profimedia

Podcast