Operetní gala na Svaté Hoře

52. Hudební festival A. Dvořáka Příbram zahájily Skety.

Po loňském zrušení a odložení, po nejrůznějších posunech a přesunech byl 52. ročník Hudebního festival Antonína Dvořáka Příbram úspěšně zahájen, a to zcela netradičně crossoverovým koncertem a capella sextetu Skety, který se stejně „netradičně” kvůli počasí na poslední chvíli přesunul z nádvoří Galerie L. Kuby do Kulturního domu v Březnici.

skety3.jpg

Všichni, kdo se 29. května v Březnici sešli, ať již umělci nebo posluchači, si živý koncert po tolika měsících nucené odmlky, opravdu užili a vychutnali každý tón. Byla to rozhodně vydařená ochutnávka před dalším programem. Následující koncert, velké Operetní gala, se uskuteční v sobotu 5. června 2021 na nádvoří Svaté Hory u Příbrami. V průběhu června se pak v rámci HF A. Dvořáka uskuteční ještě 2 koncerty, a to 26. 6. Vilém Veverka Obrazem i hudbou (Galerie L. Kuby Březnice) a 27. 6. Czech Brass (Letní kino Příbram).

vilem-veverka-13.jpg

Czech Brass.jpg

Větší část přesunutých koncertů 52. ročníku se odehraje od srpna do října letošního roku. Kompletní program koncertů najdete na www.hfad.cz/52-rocnik-program/

Foto: HFAD

Podcast