Daruj radost z nové koupelny za 200 000Kč

Koupelny Syrový přináší exkluzivní charitativní projekt o rekonstrukci koupelny za 200 000,- Kč.

Koupelny Syrový přináší exkluzivní charitativní projekt o rekonstrukci koupelny za 200 000,- pro vybraný lidský příběh. Chceme v této nelehké době rozdávat radost a darovat koupelnu těm, kteří to nejvíce potřebují.

Znáte ve svém okolí někoho, komu můžeme pomoci, někoho, kdo se dostal do tíživé životní situace a naši pomoc by si zasloužil?

Přihlaste ho do našeho nového projektu a pojďte společně s námi pomáhat a plnit sny.

Krátký příběh komu, v jaké situace a proč pomoci registrujte na www.koupelnysyrovy.cz.

Příběhy registrujte do 15.5.2021 do 23:59.

Následně 17.5.2021 mezi 7 - 10hod. poslouchejte Ranní Klub na Expres FM a dozvíte se, který příběh rodinu Syrových zasáhl natolik, že se rozhodli společně tomuto příběhu pomoci a splnit tak sen nové funkční koupelny za 200 000,-.

Kompletní pravidla soutěže naleznete: ZDE

Obrázek1.png

Kdo jsou Koupelny Syrový?

Jsme nejrychleji rostoucí firmou na trhu s koupelnami a koupelnovými doplňky. Proč? To je jednoduché – od konkurence nás dělí jasná vize. Vybíráme trendy a zároveň funkční produkty a koupelny navrhujeme klientům na míru. Protože jsme si vědomi, jaké jsme měli v životě štěstí, rozhodli jsme se darovat zpět a ve spolupráci s Jirkou Králem postavíme snovou koupelnu rodině, která ji potřebuje. Koupelny Syrový jsou značkou, která si zakládá na poctivé práci, rodině a tradici. Snažíme se kombinovat tradiční přístupy a zkušenosti předávané z generace na generaci, spolu s moderním know-how a marketingovou komunikací.

Pomocí efektivnější komunikace a marketingu jsme se dostali do širšího povědomí a zanedlouho se k nám začali sjíždět zákazníci z celé republiky a podařilo se nám otevřít velká koupelnová studia v Kolíně a Pardubicích.
Momentálně se o rodinný podnik starám já, Kristýna, můj manžel Matouš a náš tým. Já se věnuji zahraničním dodavatelům a zabezpečení plynulých dodávek, zatímco Matouš má na starosti obchod a projektování koupelen.

Je pro nás důležité dávat zpět
“Za každým naším klientem stojí příběh, kterému je potřeba porozumět. V případě koupelny se totiž nejedná o chvilkovou záležitost, ale počítá se s využíváním třeba i několik dekád. Proto je nutné pochopit potřeby klienta a snažit se jim maximálně vyhovět.”, říká jednatelka Kristýna Syrová.
Ve své práci se setkáváme s různými příběhy a osudy, některými veselými a některými méně. Víme, že bez našich klientů bychom nic nedokázali a naši vděčnost se snažíme ukazovat pravidelnými soutěžemi o hodnotné ceny nebo poukazy na nákup. Tentokrát jsme se ale ve spolupráci s Jirkou Králem rozhodli nedržet se při zemi. V rámci našeho společného charitativního projektu darujeme koupelnu v hodnotě 200 tisíc korun rodině, která ji potřebuje. Společně s Jirkou a redakcí rádia vybereme jeden lidský příběh, který si naši pomoc zaslouží.

Sledujte nás i na sociálních sítích:

FB - https://www.facebook.com/koupelnysyrovy

Instagram - https://www.instagram.com/koupelny_syrovy/

Foto: Koupelny Syrový

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast