Hýčkejte svou pleť s kyselinou hyaluronovou

Soutěžte na Classic Praha a vyhrajte kapsle s kyselinou hyaluronovou.

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přirozená a důležitá složka lidského organismu, která je produkována samotným tělem. Je velmi důležitá pro pojivové tkáně, chrupavku a synoviální tekutinu. Molekuly kyseliny hyaluronové mají hydrofilní vlastnosti, což znamená, že mají schopnost vázat vodu. Molekuly vody jsou přitahovány k molekulám kyseliny hyaluronové. Ty mohou vázat až tisíckrát svou vlastní váhu ve vodě.
Působí tedy jako přirozená bariéra v tkáni proti rychlým změnám obsahu vody a výsledné dehydrataci. Díky této vlastnosti zajišťuje pleti hydrataci a jemnost. Zásadně působí na stimulaci a růst nových buněk, takže omezuje i tvorbu vrásek. Vhodná je také pro lidi s akné či dermatitidou.

Mezi další funkce kyseliny hyaluronové je schopnost nést živiny do chrupavky a přepraví nahromaděné odpadní látky z kloubního pouzdra a je nezbytnou součástí synoviální tekutiny.

WoldoHealth Hyaluronové kapsle

Kapsle WoldoHealth Hyaluron navíc obsahují kolagen, D-biotin a zinek. Kombinace 4 aktivních složek zaručuje ideální účinek. Přípravek neobsahuje přísady, jako jsou aroma, barviva či konzervační látky. Tobolky neobsahují gluten, neobsahují laktózu a jsou bez genetické úpravy. 90 kapslí vydrží na dobu 3 měsíců.

Kombinace kyseliny hyaluronové a kolagenu

Kyselina hyaluronová a kolagen jsou přirozenými složkami naší pokožky a mohou být produkovány samotným tělem. Kyselina hyaluronová podporuje kolagenová vlákna a váže vodu. Vazba molekul vody zvyšuje obsah vlhkosti v kůži.

Od věku kolem 25 let se vlastní tvorba kyseliny hyaluronové a kolagenu snižuje. Pevnost a pružnost pokožky se zmenšuje a vrásky se začínají objevovat. Zvláštně kolagen utahuje pokožku a zachovává její pružnost. Vrásky jsou naplněny a vycpány nejen vizuálně. Cílový příjem kyseliny hyaluronové a kolagenu opět dodává pleti pružnost a pevnost.

Další aktivní složky biotinu a zinku

Dvě další aktivní složky D-biotin a oxid zinečnatý přispívají k ochraně normálních vlasů a kůže. Zinek také pomáhá udržovat normální nehty a kosti. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normálním mentálním funkcím.

Soutěžte na Classic Praha v týdnu od 7. do 11.12. a vyhrajte kapsle s kyselinou hyaluronovou od společnosti Woldoshop.

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast