Máte chuť na vybranou lahůdku ?


Soutěžte na Classic Praha o voucher do malostranské restaurace Kočár z Vídně!

Malostranská restaurace Kočár z Vídně je nejlepší pražskou restaurací zaměřenou na prezentaci vybroušených rakouských delikates. V její nabídce najdete jak legendární vídeňský řízek, tak neméně slavný tafelspitz.
Stálá nabídka Kočáru z Vídně, který stojí u Karlova mostu v místě, jemuž se říká U Saského dvora, doznala četných změn. Mezi předkrmy se nově objevuje vyhlášená tyrolská slanina či parfait z ovčího sýra, a také mezi hlavními jídly najdeme několik novinek, například telecí játra s bramborovým salátem, kachní prsa na bylinkách s omáčkou z portského vína či jemný pajšl na smetaně s vídeňským knedlíkem. A nesmíme zapomenout ani na zajímavé novinky mezi dezerty, třeba lahodnou hrušku na víně s vanilkovou zmrzlinou a vlašskými ořechy či palačinku plněnou krémem z lískových oříšků.
Přesto však největšími hity oblíbené restaurace zůstávají vídeňský řízek s velikostí přes celý talíř či jemná hovězí špička tafelspitz, která byla nejoblíbenějším jídlem císaře Františka Josefa. Mezi další speciality podniku ve stálé nabídce patří hovězí sulc, štýrští šneci či výtečná vídeňská roštěná s krásně osmaženou cibulkou. A zkrátka zde nepřijdou ani milovníci ryb, kteří mohou ochutnat candáta na rožni.
www.kocarzvidne.cz


Kočár

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast