VIP návštěva Galerie Gordana Glass
Chcete se s námi podívat do jedinečné galerie v samém srdci Starého města ? Právě tam se v Dušní ulici v únoru 2016 otevřela galerie výjimečné umělkyně Gordany Turuk. Je to světoznámá umělkyně tvořící skleněné obrazy, umělecké objekty, nábytek a doplňky ze skla. Jak sama říká, sklo je její duší. Svá díla tvoří pod značkou Gordana Glass.

Soutěžte na Classic Praha od pátku 14.4. do do úterý 25.4.2017 a můžete vyhrát voucher pro dva, díky kterému se budete moci zúčastnit mimořádného setkání v Galerii Gordana Glass, které se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna v 11:00, a to výhradně pro posluchače Classic Praha.

V jeho rámci se uskuteční komentovaná prohlídka se zástupci galerie, na kterou naváže krátké neformální posezení u šálku čaje. Vzhledem k tomu, že mediálním partnerem Galerie Gordana Glass je rádio Classic Praha, se tohoto zhruba hodinového setkání kromě zástupců galerie zúčastní i ředitelka rádia Classic Praha Martina Klausová a dlouholetý moderátor a redaktor rádia Ivan Dlask. Na závěr si účastníci tohoto dopoledního matiné odnesou z galerie i drobné upomínkové předměty.

Soutěžte na Classic Praha s Galerií Gordana Glass a staňte se účastníky exkluzivní soukromé prohlídky této výjimečné galerie. V elegantním prostředí vás obklopí křehká krása skla a budete moci zblízka obdivovat i osobitý interiérový design galerie. 

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast