Vyhrajte relaxační pobyt v Lázních Poděbrady

Chcete si pořádně odpočinout a nebo věnovat někomu ze svých blízkých báječný relaxační pobyt v Lázních Poděbrady ? Soutěžte na Classic Praha a vyhrajte relaxační pobyt v Lázních Poděbrady.

Chcete si pořádně odpočinout a nebo věnovat někomu ze svých blízkých báječný relaxační pobyt v Lázních Poděbrady ? Soutěžte od pondělí 9. prosince do pátku 13. prosince na Classic Praha a můžete vyhrát dárkový poukaz na lázeňský pobyt pro 1 osobu s platností do 29.2.2020. 

V největších lázních Středočeského kraje jen malý kousek od Prahy, které jsou v souladu se známým sloganem ,,Na srdce jsou Poděbrady“ proslulé zejména léčbou srdečních obtíží a pohybového ústrojí, na hosty čeká kromě lázeňské péče i půvabné město s parky, fontánami, či náměstím s jezdeckou sochou krále Jiřího z Poděbrad. V rámci dárkového poukazu na pobyt Relaxace v týdnu – 3 dny/2 noci s polopenzí si budete moci užít unikátní uhličitou koupel v minerální vodě Poděbradka, která má blahodárné a léčebné účinky na zdraví organizmu. Je vhodná zejména při léčbě vysokého tlaku a poruch prokrvování horních a dolních končetin, protože oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě tak působí na činnost srdce a ledvin. Krom toho vás v rámci tohoto pobytu čeká brusinková masáž, parafínový zábal na ruce, návštěva solné jeskyně a navíc i poukázka do kavárny na kávu a dort. To vše v hodnotě 3 790 Kč v 4* hotelu Zámeček v blízkosti řeky Labe.


Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast