100 let elegance v obchodním centru Atrium Flora

10.9.2018 / Zprávy / Martina Klausová
V Atriu Flora proběhne 26. září 2018 u příležitosti stého výročí založení Československa netradičně pojatá událost, která připomene formou workshopů a přehlídek eleganci období první republiky. Po celý den tu bude probíhat atraktivní program, návštěvníci se mohou těšit i na slevy i soutěže o hodnotné ceny od obchodů Atria Flora – stačí sledovat Instagram obchodního centra.

Program je určen pro celou rodinu. Návštěvníci uvidí krásné outfity a seznámí se s životním stylem první republiky, z nějž si díky péči zkušených expertů mohou odnést inspiraci plnou elegance. Oslavami bude žít celé obchodní centrum včetně vybraných obchodů.

Připraveny jsou dvě módní přehlídky, které bude moderovat zakladatelka projektu Elegantní Česko Pavlína Kvapilová. První se jmenuje Jen pro ten dnešní den a návštěvníci během ní uvidí průřez autentickým oblečením z doby první republiky. To vydrželo v perfektním stavu díky vynikající péči sběratelky Vlaďky Dobiášové. Zlatým hřebem této přehlídky budou šaty, které nosila Adina Mandlová a které oblékne sympatická herečka známá například ze seriálu Vyprávěj Jana Bernášková. Ve druhé přehlídce s názvem Věčná elegance bude zkombinováno oblečení z obchodů Atria Flora s dílky talentovaných mladých českých tvůrců Přehlídka ukáže, jak je možné vkusně kombinovat rozmanité prvky. K vidění budou i současné modely z nových kolekcí #ceskoslovenskysarm a #bozskanedbalost.

Společnost Rituals připraví vějíře s orientálními vůněmi, pro návštěvníky bude otevřena Ladies zone a Gentlemen’s club. Dámy potěší koutek plný workshopů a ochutnávek. Na hosty budou čekat kosmetické poradny značek Rimmel a Mary Kay, líčení a česání s předními make-up artisty a hair stylisty, odhalení tajemství pokládané vlny, elegantní dress code a další. Pánové si budou moci užít příjemné posezení, lekce etikety pod vedením Romana Haluzy, ochutnávky whisky a kávy, kvalitní literaturu ke čtení a mnoho jiného.

Atrium Flora navíc připravuje pro své zákazníky soutěže o hodnotné ceny z obchodů obchodního centra. Sledujte Instagram Atria Flora a dozvíte se více. Celkem bude pro soutěžící připraveno více než 300 cen – šance vyhrát pěkný dárek je tedy vysoká.

Aktuální informace získáte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com/AtriumFlora

100 let elegance