38. prodejní veletrh starožitností ANTIQUE

14.11.2016 / Zprávy / Martina Klausová

Ve dnech 24. až 27. listopadu proběhne v prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí již 38. veletrh starožitností Antique. Podzimní Antique nebude letos pouze tradiční reprezentativní přehlídkou nabídky více než 60 špičkových starožitnictví na jednom místě. Asociace starožitníků, která Antique pořádá, si tentokrát na veletrhu také připomene 25 let své existence.

Na veletrhu Antique na šest desítek vystavovatelů ze všech koutů České republiky představí hodnotné prodejní exponáty – sběratelské předměty, kvalitní míšeňský porcelán, drobné i luxusní šperky významných návrhářů, nábytek, ojedinělé kusy secesního skla slavných českých skláren, keramiku, obrazy, kovové montáže, lustry, lampy a další zajímavé starožitné předměty.

K založení Asociace starožitníků došlo v roce 1991.  Jejími zakládajícími členy byli kunsthistorici, restaurátoři i znalci a obchodníci s uměním. Asociace vznikla jako organizace sdružující lidi se zájmem o starožitnosti s cílem kultivovat trh se starožitnostmi, poskytovat podporu profesionálním obchodníkům i milovníkům starožitností a také reprezentovat a hájit zájmy oboru. 

www.asociace.com

Antique