Aktuality z Obecního domu

25.2.2019 / Zprávy / Marek Šulc

Symfonickému orchestru hl. m. Prahy FOK, který minulý týden oznámil zrušení tří abonentních programů, se podařilo přesunout dva další koncerty do jiných prostor.

Koncert pro rodiny s dětmi Orchestr na dotek se uskuteční v plánovaném termínu 9. března v Divadle Hybernia. Varhanní recitál Oliviera Latryho, varhaníka z katedrály Notre Dame v Paříži, proběhne v Rudolfinu v náhradním termínu 3. března od 14 hodin. Vstupenky na tyto koncerty zůstávají v platnosti, místa v sálech nejsou číslovaná. V případě, že jste držitelem vstupenky na varhanní recitál a nemůžete se dostavit v náhradním termínu, prosíme, kontaktujte pokladnu FOK. V tuto chvíli FOK finalizuje jednání o zařazení mimořádných koncertů do probíhající 84. koncertní sezóny.

V současné době probíhá vracení vstupného za zrušené koncerty (20., 21., 27., 28. 2., dále 6. a 7. 3.). Pokud jste zakoupili vstupenku na některý ze zrušených koncertů FOK a nepřišla Vám žádná zpráva, pravděpodobně na Vás FOK nemá kontakt. V tom případě se prosím obraťte se do 31. 3. na pokladnu FOK. Pro vracení e-vstupenek kontaktujte pokladnu FOK telefonicky na čísle +420 222 002 336 nebo e-mailem pokladna@fok.cz. FOK se zároveň omlouvá za případné prodlení odpovědi, velké množství zpráv postupně vyřizuje, odpoví Vám co nejdříve.