D’Arcangelo v Praze v březnu nevystoupí

16.2.2015 / Zprávy / Marek Šulc

Basbarytonista Ildebrando D’Arcangelo z velmi závažných osobních důvodů neuskuteční vystoupení v pražské Smetanově síni, které bylo naplánováno na 13. března. Již zakoupené vstupenky lze vrátit či vyměnit. Ildebrando D’Arcangelo ale přijede do Česka v červnu, kdy vystoupí v Olomouci v rámci Hanáckého operního festivalu. V Praze se D’Arcangelo představí nejdříve v příštím roce.

Vstupenky na koncert mohou lidé vrátit v místě, kde jste je zakoupili, nebo vyměnit za vstupenky na jiný koncert cyklu Hvězdy světové opery, na nichž se poprvé v Praze představí skvělý chorvatsko-rakouský kontratenorista Max Emanuel Cencic s projektem árií z barokních Benátek (4. 4.), jedinečný italský tenoristaVittorio Grigňlo(2. 5.) a neméně obdivuhodná bulharská sopranistka Sonya Yoncheva (11. 6.). V případě výměny vstupenek dostanete slevový voucher, tedy 10% slevu ze zakoupené kategorie. 

Pro ctitele tohoto výjimečného italského pěvce má Nachtigall Artists ale přece jen jednu dobrou zprávu: 22. června 2015 vystoupí Ildebrando D’Arcangelo v Olomouci v rámci Hanáckého operního festivalu. Jeho partnerkou bude skvělá sopranistka Simona Houda Šaturová. V Praze ho samozřejmě uvidíte také, ale nejdříve v roce 2016.