Sinatrology

29.12.2014 / Zprávy / Marek Šulc
V roce 2015 si celý svět připomene jednu z největších hudebních legend. Swingový král, zpěvák a herec Frank Sinatra by oslavil 100. narozeniny. Jeho fanoušci budou toto kulaté výročí slavit po celém světě a jeden z hlavních vzpomínkových koncertů proběhne 12. prosince v České republice.

Galakoncert v Praze bude mít hvězdné obsazení s doprovodem RTV Big Bandu Felixe Slováčka. Na pódiu vzdají Sinatrovi hold Jan Smigmator, Tereza Černochová, Pavel Šporcl, Jiří Stivín, Felix Slováček jr., Markéta Smejkalová a další.  Na tuto výjimečnou vzpomínkovou akci přijali pozvání i zahraniční hosté Arthur Manuntag, Peter Lipa, Ludmila Štefániková, Yanna Fabian a další. 

Pořadatelé chystají pro diváky řadu specialit včetně exkluzivního sezení přímo na podiu s koktejlovým barem a prvotřídní obsluhou, casino, degustace whisky a doutníků, recordshop a další připomínky nespoutaného života legendy. Pro všechny, kteří po vzoru Franka Sinatry nepůjdou po koncertu spát, bude pokračovat oficiální afterparty. Diváci se ocitnou v atmosféře, kdy v USA končila prohibice, swing byl na vrcholu a životním stylem byly nekončící večírky plné příběhů, které se vypráví dodnes. Program večera odhalí detaily ze života slavného zpěváka, tak jak ho znalo jen jeho nejbližší okolí.