Soundtracky ke komediálním filmům

22.8.2017 / Hudba stříbrného plátna / Martina Klausová
V závratném světě newyorské módy, kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem všech, kdo se jen trochu zajímají o svůj vzhled. Pod vedením nejmocnější ženy módního průmyslu Mirandy Priestly, která mu vládne tvrdou rukou s dokonale pěstěnými nehty, je Runway obávaným testem, kterým musí projít každý, kdo chce v tomto světě něco znamenat. Při plnění svého poslání – učinit z Runway módní bibli New Yorku, a tedy zároveň celého světa – nepřipustí, aby jí cokoliv stálo v cestě… včetně dlouhé řady asistentek, které nesplnily její očekávání. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty – ale zároveň místo, pro něž by milióny mladých Newyorčanek dokázaly zabít.

To je stručná anotace americké komedie režiséra Davida Frankela Ďábel nosí Pradu s úžasnou Meryl Streep a půvabnou  Anne Harhaway v hlavní ch rolích.

Tomuto a dalším americkým komediím (Tootsie, Mrs. Doubtfire - Táta v sukni) se bude věnovat Nikola Bojčev v dalším díle pořadu Hudba stříbrného plátna. Premiéra pořadu je připravena na středu 23. srpna 2017 v 19:00. Reprízy si poslechněte v neděli 27.8. v 11:00 a v pondělí 28.8. ve 22:00.