Bude o letošních Vánocích Kevin zase sám doma?

Když McCallisterovi odjíždějí na dovolenou, nechají doma jen jedinou věc - a to je Kevin, jejich osmiletý syn. A když se dva nešikovní lupiči pokouší dostat do domu, Kevin musí úplně sám bránit svůj domov a přelstít lupiče ve válce, kterou vede jediným způsobem, který zná...

Kdo by neznal vánoční klasiku - americkou rodinnou komedii z roku 1990 Sám doma. Vedle klasických pohádek, jako je třeba Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty nebo Tři oříšky pro Popelku oblíbený film, bez kterého si leckdo nedovede představit Vánoce. Neoddělitelnou součástí výtečné komedie je i skvělý soundtrack z pera Johna Williamse.

K dalším pravidelně se vracejícím stálicím vánočních svátků pak patří například i pokračování tohoto snímku s názvem Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Grinch, Láska nebeská, Vánoční prázdniny, Vánoční koleda, Vánoční příběh či Na Hromnice o den více.

Které z nich vybere Nikola Bojčev pro sváteční čas? Naklaďte si další díl pořadu Hudba stříbrného plátna. Premiéra je připravena na středu 20. prosince 2023 v 19 hodin, první reprízu si poslechněte výjimečně v sobotu 23.12. v 11:00, druhou v tradičním pondělním večerním čase, tedy 25. 12. ve 22:00.

Foto (©20th Century Fox)

Podcast