Další letní novinky v českých kinech

17.7.2018 / Hudba stříbrného plátna / Martina Klausová
Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera, aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná. Will, coby bývalý šéf týmu FBI, který se specializoval na záchranu rukojmích, zažil už leccos, ale tohle je přece jen silná káva. Požár se rychle šíří a Will zjistí, že právě on je podle policie odpovědný za jeho založení. I když se zrovna pohybuje mimo budovu, bude muset rychle dovnitř, protože v jednom z nejvyšších pater je uvězněna jeho žen se dvěma dětmi. A to stále ještě není všechno, v mrakodrapu se pohybuje ozbrojený gang, se kterým se bude muset Will taky vypořádat, pokud chce své blízké zachránit. Nutno ještě podotknout, že po vážném zranění z minulosti má jednu nohu umělou a že jediná cesta do domu v plamenech vede přes vedle stojící jeřáb, z jehož ramene ve výšce několika desítek metrů bude muset přeskočit.

To je anotace nového amerického akčního thrilleru s názvem Mrakodrap, který právě v těchto dnech vstupuje do českých kin. Soundtrackům k tomu to snímku, ale i dalším filmovým novinkám, se bude věnovat Nikola Bojčev v dalším díle v pořadu Hudba stříbrného plátna.

Premiéra pořadu je připravena na středu 18. července v 19:00. Reprízy si poslechněte v neděli 22.7. v 11:00 a v pondělí 23.7. ve 22:00.