Objevte království Wakanda a podmořskou říši Namora. Novinky v českých kinech

Snímek Black Panther: Wakanda nechť žije jen za první víkend vydělal v amerických kinech přes 180 milionů dolarů; v Severní Americe se jedná o nejlepší listopadový otvírák všech dob.

Královna Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye a Dora Milaje bojují o ochranu svého národa před zasahujícími světovými mocnostmi poté, co se rozšířily zprávy o smrti krále T’Chally. Zatímco se obyvatelé Wakandy snaží přijmout svou další kapitolu, hrdinové se musí spojit a s pomocí Nakii a Everetta Rosse vytvořit nový svět pro království Wakanda.

To je anotace dobrodružné americké sci-fi Black Panther: Wakanda nechť žije z roku 2022 režiséra Ryana Cooglera a hudbou mladého švédského skladatele Ludwiga Göranssona, která právě přichází do kin.

Novinkám nejen v českých kinech se bude věnovat Nikola Bojčev v dalším dílu pořadu Hudba stříbrného plátna. Zazní nejen hudba z filmu Black Panther: Wakanda nechť žije, ale i soundtrack z mysteriózní krimi Enola Holmesová 2.

Premiéra pořadu je připravena na středu 23. listopadu v 19:00. Reprízy si poslechněte v neděli 27.11. v 11:00 a v pondělí 28.11. ve 22:00.

Foto: Profimedia

Podcast