Superhrdina Batman opět v akci

V roli ochránce Gothamu je Robert Pattinson.

Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City.

To je anotace nového akčního dramatu The Batman u americké produkce, který právě přichází do českých kin. Jeho režisérem je Matt Reeves, hudbu k němu zkomponoval Michael Giacchino.

A právě tomuto snímku, ale i dalším superhrdinským filmům se bude věnovat Nikola Bojčev v dalším dílu pořadu Hudba stříbrného plátna. Premiéra je připravena na středu 9. března 2022 v 19 hodin, reprízy si poslechněte v neděli 13.3. v 11:00 a v pondělí14.3. ve 22:00.

Podcast