Silvestr s Totál Vokál...

25.12.2016 / Hudba v miléniu / Marek Šulc

Do silvestrovského dílu pořadu Hudba v miléniu si Marek Šulc pozval dívčí vokální skupinu Totál Vokál. Těšte se na šampaňské, smích, zpívání ve studiu a možná přijde i kouzelník... 

Totál Vokál poprvé vkročil na koncertní prkna v květnu roku 2011. Jak už to tak bývá, vznikl tak trochu souhrou šťastných náhod, tak trochu z hecu, tak trochu mu šlo štěstíčko naproti. No co, když už se jednou narodil, rozhodly jsme se zařídit mu život veselý a užít si s ním spousta srandy.

Snažíme se proto vdechnout naší hudbě rozměr čerstvý, mezi vokálními uskupeními zřídkakdy vídaný. Usilujeme o propojení umělecky plnohodnotného hudebního projevu s humorným až groteskním pojetím prováděných skladeb, o přiblížení se tomu, čemu za Velkou louží lidově říkají show!

Totál Vokál hostuje na koncertech i nejrůznějších společenských akcích, za sebou má několik hudebních festivalů, pořádá rovněž vystoupení vlastní. Nabízí také repertoár svatební a smuteční.

Premiéra pořadu je v úterý 27. prosince v 19:00, reprízy si poslechněte v pátek 30. prosince ve 22:00 a v sobotu 31. prosince v 11:00.