Jakub Vavruška na Classic Praha

14.1.2019 / Hudba v miléniu / Marek Šulc

Hostem Marka Šulce je v tomto týdnu taneční mistr a majitel taneční školy Jakub Vavruška Pořad se bude vysílat v premiéře v úterý 15. 1. v 19,00. I. repríza v pátek 18. 1. ve 22,00 a II. repríza v sobotu 19. 1. v 11,00. 

Jakub Vavruška se od pěti let věnoval baletu a klasickému tanci, společenský tanec se stal jeho životní láskou až v patnácti letech na gymnáziu během absolvování základních tanečních kurzů pro mládež. Už v té době se rozhodl, že se jednou stane tanečním mistrem, a své předsevzetí také dodržel.

Během studia na vysoké škole, po ukončení aktivní soutěžní kariéry, založil taneční školu, která se během deseti let stala jednou z největších v České republice. Za jeho úspěchem stojí cílevědomost, pracovitost i perfekcionalismus, díky kterým obstál v náročné konkurenci zavedených pražských tanečních škol.

Jakub vystudoval Televizní žurnalistiku a následně Mediální studia, pracoval pro Lidové noviny, MF Dnes, Českou televizi i TV Nova. Již více než patnáct let se kromě výuky v tanečních kurzech a vedení školy věnuje moderování plesů, kulturních a společenských akcí. Více na www.vavruska.info