Nejoblíbenější vánoční hollywoodské melodie na dosah ruky

Orchestr Prague Pop Symphonics chystá koncert filmové hudby Christmas in Hollywood. Představí nejznámější melodie z filmů, které máme neodmyslitelně spojené s Vánocemi. Návštěvníci koncertu tak budou moci vstoupit do světa nekonečného třpytu díky jedinečné symfonické show a nadělit si nezapomenutelný zážitek, který je přenese do Vánoc jako z Hollywoodu.

Unikátní symfonická show Christmas in Hollywood s více než 150 profesionálními umělci na pódiu přinese před Vánoci do Kongresového centra v Praze spojení světa filmu, hudby a vánočního kouzla. V podání velkého symfonického orchestru a pěveckého sboru zazní nejkrásnější melodie z filmů Sám doma, Frozen, Vánoční koleda, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoha dalších.

Robert Kružík - Dirigent ok.jpg
  • Robert Kružík (©archiv Orchestr Prague Pop Symphonics)

Posluchači se budou moci nechat pohltit velkolepým provedením filmové hudby v doprovodu moderních technologií. Vysoce kvalitní zvuk, animace na LED obrazovkách, dynamický light design, vizuální i scénické efekty nebo cosplayeři v kostýmech oblíbených postav filmových společně přispějí k dokonalému zážitku a filmové příběhy tak doslova ožijí přímo na jevišti.

Markéta Poulíčková - Zpěvačka ok.jpg
  • Markéta Poulíčková (©archiv Orchestr Prague Pop Symphonics)

Celým večerem diváky v roli moderátorky provede oblíbená herečka Patricie Pagáčová. Známé písně zazpívá populární zpěvačka Markéta Poulíčková a orchestr se sborem bude vést uznávaný dirigent Robert Kružík.

Patricie Pagáčová - Moderátorka ok.jpg
  • Patricie Pagáčová (©archiv Orchestr Prague Pop Symphonics)

Christmas in Hollywood bude mimořádným koncertem filmové hudby. Originální symfonická show, která se v tuzemsku představí vůbec poprvé, se uskuteční v Kongresovém centru Praha 15. prosince 2023.

Podcast