Proč poslouchat Classic Praha?

Classic Praha (dříve Classic FM) hraje klasickou a filmovou hudbu doplněnou o pořady s hudbou jazzovou, swingovou a muzikálovou. Vysílání doplňujeme pořady a rozhovory se zajímavými hosty z oblasti kultury, ale i společenského života, kteří se podílejí na vytváření kultury celé společnosti. Přinášíme informace z aktuálního kulturního dění u nás i ve světě, reflektujeme a mapujeme novinky ze světa klasické i filmové hudby, ale i kultury jako takové (divadla, filmu, výtvarného umění..). Chceme vytvořit interaktivní platformu pro přátelské setkávání milovníků krásné hudby a kultury, a to nejen prostřednictvím našich rozhlasových vln, ale i nových uživatelsky přátelských webových stránek. Snažíme se, abyste u nás našli to nejlepší a nejaktuálnější ze všech oblastí kultury, které vás zajímají.

Classic Praha chce také nově – a to nejen svým názvem – být více spjat s metropolí, v níž sídlí a působí, a pružně reagovat na pražské kulturní dění. V dnešní době moderních aplikací a internetového šíření rozhlasového vysílání po celém světě pak náš název zcela pregnantně definuje místo a zemi, odkud šíříme náš program.

Naším krédem je „Classic Praha vysílá pro všechny bez rozdílu, kdo mají rádi krásnou hudbu - bez hranic. Šíříme nejlepší hity za posledních pět set let.“

Classic v letošním roce slaví 20 let svého úspěšného působení na mediálním rozhlasovém trhu. Původně jako Classic FM, od října 2014 jako Classic Praha. Už dvě desítky let jsme 24hodin denně vaším kultivovaným a nevtíravým společníkem.

Nalaďte si nás

FM

98,7 MHz - Praha - City Empiria Pankrác
výkon 5,00 kW (max 5,00kW) - Polarizace V

DAB

Praha, kanál 10D
Plzeň, kanál 6D
Ostrava, kanál 7D

Mobil / tablet

Mobilní aplikace je určena pro operační systémy iOS a Android. Je k dispozici zdarma v App Store a Google Play pod názvem Classic Praha.

Pro stažení zadejte v prohlížeči na Vašem mobilním zařízení adresu www.classicpraha.cz/aplikace, případně použijte tento QR kód:

Aplikace Classic Praha

Počítač

Živé vysílání přes internet:
Pomocí přehrávače v záhlaví webu nebo na www.seznam.cz.
Poslouchat nás můžete také přes Play.cz.

Podcast