Josef Werner vystavuje ve Štěrboholích

Obchodní centrum EUROPARK vás zve na prodejní výstavu současného malíře a grafika Josefa Wernera, která se bude konat ve dnech 4. 4. až 5. 5.2024.

V rámci úspěšného projektu EUROPARK Art se v Obchodním centru Europark uskuteční již jedenáctá umělecká výstava, tentokrát z tvorby současného malíře a grafika Josefa Wernera. Na pasáži začne ve čtvrtek 4. dubna a potrvá až do neděle 5. května. Výstava je prodejní, všechna díla je možné zakoupit v EUROPARKu za autorské ceny.

Josef Werner, malíř, grafik a sochař

V roce 1975 dokončil studium na Akademii výtvarného umění v Mnichově u prof. K. F. Dahmena. Již během studia se jeho zájem zaměřuje na techniku leptu, kde dosahuje vysokého stupně dokonalosti.

Wernerova grafika nás zavádí do světa poezie, kde se stále ještě nachází dost prostoru na snění, do světa mezi realitou a fantazií. Jeho díla neilustrují skutečnost. Ve své tvorbě spíše nalézá svůj svět, podřízený zákonům malířství, harmonický, někdy kritický, plný absurdit, rozporu, ale i humoru, za hranicí reality.

Vystavoval na více než 150 samostatných výstavách po celém světě. Získal 37 národních a mezinárodních cen za grafiku. Žije a pracuje v Prienu u Chiemského jezera v Bavorsku.

FB_1080x1080_1.jpg

Podcast