Po pražských památkách s PCT

Vyhrajte set suvenýrů od Prague City Tourism. Soutěžit můžete právě dnes - v úterý 24. listopadu v odpoledním vysílání Classic Praha.

Prague City Tourism (PCT) je akciová společnost 100 % vlastněna hlavním městem Praha a je certifikovanou oficiální organizací destinačního managementu hl. m. Prahy. Jejím hlavním posláním je podpora udržitelného domácího i příjezdového cestovního ruchu v hlavním městě.

Již od konce 50. let, kdy byla společnost založena pod jménem Pražská informační služba, se těší stálé oblibě její vycházky Pražské vlastivědy. Tematické komentované vycházky a přednášky od předních pražských průvodců a odborníků jsou připravované na každý měsíc. V současné situaci se prosincová Vlastivěda přesouvá do online prostoru formou e-learningových přednášek. Program bude zveřejněn 25.11. zde.

Další alternativou je široká nabídka prohlídek města s privátním průvodcem, která umožnuje poznávání Prahy i při omezení počtu účastníků. Privátní vycházka s průvodcem je vhodná pro jednotlivce, páry či rodiny.

Pro ty, co se rádi konkrétnímu tématu věnují déle, je tu Pražská univerzita pro každého v podobě semestrálních či dvousemestrálních cyklů.

Neodmyslitelnou součástí je i vzdělávání a doškolování průvodců, které v případě potřeby probíhá též online. Již nyní máte možnost se přihlásit do kurzů, které začínají v lednu. Zájemci mohou využít čas mimo sezónu pro zvýšení své kvalifikace, která se stane výhodou ve chvíli, kdy se cestovní ruch opět nastartuje.

Pro jakékoliv dotazy je k dispozici linka 221 714 714 či adresa recepce@prague.eu. a tourinfo@prague.eu.

Foto: PCT

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast