Šťastné a voňavé! Vánoce 2023 s lahodnou kávou z kávovaru Jura

Chcete si o letošních Vánocích pochutnat na lahodné kávě z kávovaru švýcarské značky Jura? Soutěžte v příštích 14 dnech s Classic Praha a vyhrajte kávovar v hodnotě 13 000 korun.

Classic Praha vám nabízí unikátní příležitost získat kávovar a mlýnek ONO švýcarské značky Jura za 13 000 korun! Poslouchejte v příští 14 dnech pozorně Classic Praha a pošlete svou odpověď na soutěžní otázku, kterou uslyšíte v našem vysílání, na e-mail redakce@classicpraha.cz.

Ze všech zaslaných správných odpovědí vybereme v pondělí 11. prosince před dvanáctou hodinou výherce a oznámíme jméno nového šťastného majitele kávovaru Jura.

Automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejvyšší kvalitou kávy, jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením. Díky kávovaru JURA si můžete vychutnat řadu kávových specialit jediným stisknutím tlačítka – káva vždy čerstvě mletá, nikoli z kapsle.

Kávovar si můžete vybrat v hospitality center v Praze ve Vysočanech, kde vám ochotný personál při výběru nového kávovaru poradí přímo na míru a následně vašemu kávovaru zajistí i pravidelný servis a údržbu. V hospitality centru v pražské Poděbradské ulici najdete i další profesionální produkty pro přípravu dokonalé kávy a kompletní řadu moderního příslušenství.

Ilustrační foto (©Shutterstock)

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast