Cruella a další novinky v českých kinech

Kina konečně hrají, mezi novinkami jsou filmy Cruella, Duše i Země nomádů.

Držitelka Oscara Emma Stone září v celovečerním filmu Cruella od společnosti Disney. Film se odehrává v době londýnské punckrockové revoluce 70. let a sleduje vzpurné počátky nechvalně proslulé módní darebačky, Cruelly de Vil. Mladá, chytrá a kreativní podvodnice Estella je odhodlaná se prosadit ve světě módy. Spřátelí se s dvojicí mladých zlodějů, kteří oceňují její zálibu v rošťárnách. Jednoho dne se Estelle podaří zaujmout pozornost ohromně šik a děsivě haute módní legendy, baronky von Hellman, jenž ztvárnila dvojnásobná držitelka Oscara Emma Thompson. Jejich vztah však uvádí do pohybu souhrn událostí a odhalení. Estella se rozhodne přijmout svou temnou stránku a stává se drsnou, módní a pomstychtivou Cruellou.

To je anotace americké krimi komedie z roku 2021. A právě novinkám v českých kinech se bude věnovat Nikola Bojčev v dalším dílu pořadu Hudba stříbrného plátna.

Premiéra je připravena na středu 23. června v 19 hodin, reprízy si poslechněte v neděli 27.6. v 11:00 a v pondělí 28.6. ve 22:00.

Foto: Profimedia

Podcast