Hudba v miléniu představí nového hudebního ředitele Classic Praha

Od září 2022 se novým hudebním ředitelem Classic Praha stává Ondřej Fischer.

Dalším a zároveň posledním hostem Marka Šulce v pořadu Hudba v miléniu bude moderátor Classic Praha Ondřej Fischer, který od 1. září t. r. střídá Marka Šulce na postu hudebního ředitele Classic Praha.

Ondřej Fischer hraje od 12 let na trombon, od roku 2011 hraje, zpívá a aranžuje v Krnovském bigbandu. Zpíval jako externista v operním sboru Slezského divadla v Opavě (Jenůfa, Macbeth). Vystudoval obor Anglistika-amerikanistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, zároveň vystudoval skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Jeho absolventskou prací byla kantáta Adam a Eva podle básně Karla Šiktance. Na rádiu Classic Praha moderuje od ledna 2018. V červnu 2019 měl ve Slezském divadle v Opavě premiéru jeho autorský dětský muzikál "Vašík a prasátka". Zpívá s kapelou Bratranci Veverkové, hrající písně rockové skupiny Jethro Tull.

Více o svých aktuálních závazcích, koníčcích i práci na Classic Praha prozradí v pořadu , který bude mít premiéru v úterý 6. září v 19:00. Reprízy jsou naplánovány na pátek 7.9. ve 21:00 a sobotu 10.9. v 11:00.

Podcast